Makinat përplasen dhunshëm, përfundojnë në arë

Makinat përplasen dhunshëm, përfundojnë në arë

16:32, 13/05/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë është shënuar gjatë orëve të pasdites pranë fshatit Drashovicë të Vlorës.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe më pas kanë dalë nga rruga.

Nga informacionet e marra deri më tani bëhet fjalë për dëme materiale, por goditja ka qenë e fortë.

Fatmirësisht raportohet se drejtuesit e mjeteve nuk kanë pësuar lëndime serioze.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco