Aksident i rrallë në Lushnje, kamionët përplasen ‘kokë më kokë’

Aksident i rrallë në Lushnje, kamionët përplasen ‘kokë më kokë’

17:41, 17/04/2021
A+ Aa A-

Pasditen e sotme, një aksident i rrallë ka ndodhur në në aksin rrugor Lushnje-Çermë, ku dy kamionë janë përplasur kokë më kokë.

Nga burimet për media, mësohet se ka vetëm dëme material pa pasoja në njerëz.

Nuk bëhen të ditura shkaqet e përplasjes. Ndërkohë në lidhje me këtë aksident nuk ka njoftim nga policia./ abcnews/ 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Lenku17/04/2021 18:07

Katunari i Bajram Currit ,s"i hap rrugen centaurit. Gomere,ne mos te dy ,njeri patjeter! Ps: nuk publikohet sepse permend B Curri si qytet, dhe na i ngel qejfi ndonje katunari!

Shto koment

Denonco