Përplasja në Mamurras, arrestohet efektivi i policisë që plagosi kolegët dhe tre persona të tjerë

Përplasja në Mamurras, arrestohet efektivi i policisë që plagosi kolegët dhe tre persona të tjerë

08:27, 14/04/2021
A+ Aa A-

Plagosja e trefishtë në Mamurras, arrestohen 4 persona. I ndaluar mes tyre edhe efektivi i policisë që qëlloi ndaj kolegeve të tij.

Mësohet se janë arrestuar shtetasit David Madani, polic patrulle, i cili dyshohet se plagosi dy kolegët e tij nga pakujdesia, për vetëmbrojtje, si dhe 3 persona të tjerë konkretisht Gjon Fufi, Nikoll Fufi (Vokrri) dhe Rudolf Fufi.

Lexo edhe:

https://www.syri.net/kronike/416236/detajet-si-u-perplasen-njerezit-e-mhill-fufit-me-policine/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco