VIDEO/ Tentative grabitje,  thyhet dera e dyqanit të telefonave në Fier

VIDEO/ Tentative grabitje, thyhet dera e dyqanit të telefonave në Fier

08:39, 17/01/2021
A+ Aa A-

Mengjesin e kesaj te djele pre e grabitjes eshte bere nje dyqan servis telefonash ne Fier .

Konstantimi i pare eshte bere nga drejtuesit e automjeve .

Dyqani ndodhet ne pedonalen kryesore te qytetit Fier 50 metra poshte rrethrrotullimit te Sharres.

Mesohet paraprakisht se grabitesit nuk kane mundur te marrin gje.

Policia është në vendngjarje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Vendi yne 18/01/2021 11:00

Respekt dhe hallall qumeshti i nenes per Policin qe u perlesh i vetem me kriminelet.Te ben te ndihesh krenar qe kemi burra te tille ne polici.Shteti Duhet ta shperbleje per kete burreri qe beri

Shto koment

Denonco