Aksident i rëndë në Vlorë, makina përfundon në kanalin ku po punohej në rrugë

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përfundon në kanalin ku po punohej në rrugë

22:20, 15/01/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e sotme, një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Gjormë të Vlorës.

Burimet për mediat bëjnë me dije se një mjet tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal.  

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga përplasja mjeti ka pësuar dëmtime të mëdha.

Në këtë aks vijojnë punimet  për projektin e rrugës së lumit të Vlorës./ abcnews/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco