Disa të lënduar/ Djali spërkat banesën me benzinë dhe i vë flakën pas sherrit në familje

Disa të lënduar/ Djali spërkat banesën me benzinë dhe i vë flakën pas sherrit në familje

17:41, 13/01/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Elbasanit.

Djali raportohet se i ka vendosur benzinën dhe më pas flakën shtëpisë pas sherrit në familje.

Si pasojë e zjarrit mësohet se kanë mbetur të lënduar kryesisht të asfiksuar dhe me plagë në trup disa nga familjarët.

Këta të fundit janë transportuar me urgjencë drejt spitalit të Elbasanit.

Pas sinjalizimit, policia ka ndërhyrë duke shoqëruar djalin në komisariat.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco