Lajmi i fundit

Çim Peka LIVE/ Anti-Amerikanizmi

Dhunon babain e tij/ Prangoset 25 vjeçari në Durrës

Dhunon babain e tij/ Prangoset 25 vjeçari në Durrës

09:38, 01/12/2020
A+ Aa A-

Një 25 vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit pas dhunës së ushtruar ndaj të atit.

Sipas infomacioneve, K.L., banues në Arapaj të Durrësit, kishte ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike në banesë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco