Sekuestrohet heroinë ne Elbasan, arrestohen disa persona

Sekuestrohet heroinë ne Elbasan, arrestohen disa persona

12:46, 26/11/2020
A+ Aa A-

Një operacion antidroge është zhvilluar këtë të enjte në Elbasan, ku si pasojë janë arrestuar 3 persona.

Mwsohet se në kuadër të këtij operacioni është bërë i mundur sekuestrimi i mbi 5 kg droge e llojit heroinë dhe janë arrestuar tre persona identiteti i të cilëve nuk është bërë i ditur.

Derimë tani nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e Policisë së Elbasanit lidhur me operacionin, ndërsa ende nuk dihet nëse aksioni është duke vijuar për kapjen e personave të tjerë të dyshuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco