Lajmi i fundit

FOTO/ Kush është ish-deputeti që u plagos në qendër të Shkodrës

FOTO/ Morgu jashtë kapacitetit, trupat lihen përtokë

FOTO/ Morgu jashtë kapacitetit, trupat lihen përtokë

18:55, 20/11/2020
A+ Aa A-

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE

Janë pamje të rënda ato që vijnë nga morgu i Tiranës, menjëherë pas akuzave të ngritura nga kreu i opozitës Lulzim Basha, për fshehje të të vdekurve me Covid-19.

Siç shikohet edhe në pamjet ekskluzive të siguruara nga Syri.net, trupat e mbështjellë janë vendosur në tokë, pasi nuk ka më vend.

Kujtojmë që në fillim të pandemisë, kryeministri Edi Rama na terrorizonte me pamjet e Bergamos në morg, situata i ka dalë jashtë kontrolli në Shqipëri kur kishte 9 muaj kohë të merrte masa

Ndërkohë që morgu presupozohet që duhet të ketë dhoma frigoriferike për të vdekurit.

Sot u raportuan 15 viktima, ndërkohë që burime thonë se vetëm në Sanatorium janë regjistruar 18 vdekje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Durrsi forever20/11/2020 23:12

Turp për këto palaço që qeverisin. A ka prokurori ai ven atje mër plak po nuk i vje rëndë atyre maskarenjve. Turp Turp Turp????????????

Bujar20/11/2020 20:21

Ku eshte spaku dear Kim ? Kur do hetoje kete krim monstruoz ? Apo kmdroga eshte i perkedheluri juaj.Shame !

Bujar20/11/2020 20:17

Ku eshte spaku dear Kim ?

Shkodran20/11/2020 19:10

Skam fjale. Nuk ka lidhje me qeveria ne kete mes po dhe kto kafshat doktora qe i len te vdekurin ne ate menyre. Turp,as etik e as njerzillek...

Shto koment

Denonco