Mbante hashashin te dollapi i bukës, arrestohet shqiptari

Mbante hashashin te dollapi i bukës, arrestohet shqiptari

22:49, 19/10/2020
A+ Aa A-

Në prangat e policisë italiane ka rënë një shqiptar i cili është kapur me një sasi kanabisi në banesë.

Gjatë një kontrolli në banesë i është gjetur dhe sekuestruar  rreth 7 kilogram në dollapin e kuzhinës.

Sipas informacioneve, shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, jetonte në San Benedetto dhe tashmë është arrestuar me akuzën e trafikut të drogës.

Policia deklaron se është një goditur një rrjet i trafikut të kanabisit dhe shtojnë se hetimet po vijojnë që të gjetur anëtarët e tjerë të grupit./ abcnews/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco