FOTO/ Kush është efektivi i policisë që humbi jetën sot nga koronavirusi

FOTO/ Kush është efektivi i policisë që humbi jetën sot nga koronavirusi

20:53, 16/10/2020
A+ Aa A-

Një lajm tronditës mbërriti sot nga një spital në Turqi ku u raportua se ka humbur jetën efektivi i policisë, Hydajet Nehani.

Ky i fundit vetëm pak ditë më parë u dërgua në Turqi për kurim më të specializuar.

Gjendja e rënduar e tij bëri që miq dhe kolegë të kontribuonin dhe ta dërgonin në Turqi, por fatkeqësisht ai nuk ka mundur ta mposhtë virusin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco