Aksident i rëndë në Kamëz/ Makina merr para shtyllën e ndriçimit dhe përmbyset

Aksident i rëndë në Kamëz/ Makina merr para shtyllën e ndriçimit dhe përmbyset

21:34, 30/09/2020

Mbrëmjen e sotme, në dalje të Kamzës ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor.

Sipas pamjeve nga vendngjarja, makina është përplasur me murin dhe është përmbysur, ku gjatë përplasjes ka rrëzuar në tokë dhe një shtyllë elektrike ndriçimi./ Oranews/ 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco