Zyrtare/ Lefter Zhidro deklarohet i ekzekutuar nga policia

Zyrtare/ Lefter Zhidro deklarohet i ekzekutuar nga policia

18:17, 24/09/2020
A+ Aa A-

Policia ka konfirmuar lajmin e elemininit të Lefter Zhidros, që i bëri sfidë për afro 5 orë policisë në Elbasan.

Policia bën të ditur se Zhidro ka humbur jetën gjatë ndërhyrjes së forcave Renea, duke i dhënë fund edhe kësaj ngjarje që terrorizoi qytetin.

Gjithçka nisi gjatë një konflikti me ish-bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Zhidro qëlloi me armë ndaj policisë ku la të plagosur edhe dy të rinj kalimtarë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco