Shoqërohet në komisariat Edmond Koseni, i sekuestrohet makina e blinduar

Shoqërohet në komisariat Edmond Koseni, i sekuestrohet makina e blinduar

18:32, 22/09/2020

Një lajm i bujshëm po qarkullon në orët e fundit.

Policia e Elbasanit i ka sekuestruar makinën e blinduar ish-drejtori të Policisë së këtij qytetit, Edmond Koseni.

Koseni është mbajtur i ndaluar nga policia dhe më pas është liruar. Sekuestrimi i makinës është bërë nga forcat operacionale në Peqin.

Koseni njihet si komisari i Peqinit të vitit 1997, që arrestoi Nehat Kullën dhe Tan Kateshin, dy nga emrat më të njohur të botës së krimit, në këto vite.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

tarasi23/09/2020 20:11

Nje karagjos dhe injorant ! I mire per bari derrash!!

eri_elb23/09/2020 15:58

Ta ci mumen pse me shikon muve..........injorant i lindur

Daj Jaku22/09/2020 23:38

Hakmarrja e krimit që u rikthye dhe mori pushtetin.

Elbasanlliu22/09/2020 21:21

Me behet qejfi per kete bandit!

Shto koment

Denonco