Mjeti del nga rruga/ Humb jetën 24-vjeçari në Tiranë, në spital shoferi

Mjeti del nga rruga/ Humb jetën 24-vjeçari në Tiranë, në spital shoferi

18:19, 04/07/2020

Një aksident me pasojë vdekjen e një 24-vjeçari ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë.

Ngjarja e rëndë është shënuar në rrugën e Zallbastarit, në vendin e quajtur "Rrapi".

Shtetasi me incialet G.M, pasagjer, ka humbur jetën pasi mjeti me të cilin udhëtonte doli nga rruga. Ndërsa është transportuar me urgjencë drejt spitalit drejtuesi i tij, shtetasi me iniciale K.M, 26 vjeç.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco