FOTO-DENONCIMI/ 'Nuk mjafton vetëm kromi, Bulqiza e mbuluar edhe nga hashashi'

FOTO-DENONCIMI/ 'Nuk mjafton vetëm kromi, Bulqiza e mbuluar edhe nga hashashi'

20:40, 20/06/2020
A+ Aa A-

As pandemia dhe as bllokimi që prej marsit i vendit nuk i ndal kultivuesit e lëndëve narkotike të vijojnë me mbjelljen e hashashit.

Denoncimin e rradhës e bën ish kryeministri Sali Berisha, i cili publikon edhe imazhe nga parcelat.

Bëhet fjalë për zonën e Bulqizës, e cila mesa duket lulëzon me lënbdë narkotike.

Denoncimi i qytetarit digjital:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco