Policia e Durrësit: Viktima është një djalë nga Siria, 20 vjeç

Policia e Durrësit: Viktima është një djalë nga Siria, 20 vjeç

07:30, 02/06/2020

Policia e Durrësit ka dhënë informacionin e parë lidhur me viktimën që është gjetur pa jetë sot në lagjen nr.1 të Durrësit. Sipas Policisë, i riu është i huaj, emigrant nga Siria.

Policia njoftoi: "Më datë 02.06.2020, rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës , në rrethana ende të paqarta është gjetur i pa jetë, një shtetas sirian, rreth 20 vjeç, i seksit mashkull. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes."

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco