Aksidenti i rëndë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Aksidenti i rëndë, makina përplas për vdekje këmbësorin

19:06, 15/11/2019

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në orët e pasdites në fshatin Gëziq të Mirditës.

Nga dinamika e ngjarjes mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor.

Viktima mësohet se është një endacak, por nuk ka të dhëna për identitetin e tij.

Ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e ngjarjes

Mirditë/Informacion paraprak

Rreth orës 18:45 , në autostradën Rreshen-Kukës, në fshatin Gëziq ,Mirditë, automjeti tip "Kamionçinë", me drejtues shtetasin E.B.,41vjeç, banues  në Fanë, Mirditë, ka përplasur një këmbësor. Si pasojë e përplasjes, këmbësori ende i pa identifikuar ka gjetur vdekjen

Drejtuesi  i automjetit shtetasi E.B. është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

 Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin  e shtetasit të aksidentuar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco