VIDEO/ Po ndodh! Stuhi detare në Himarë!

VIDEO/ Po ndodh! Stuhi detare në Himarë!

11:13, 13/11/2019

Moti i keq vazhdon në jug të vendit. Bashkia e Himarës ka publikuar pamjet e një stuhie detare në Spile dhe i ka bërë thirrje bizneseve buzë detit të tregojnë kujdes dhe t'i drejtohen në rast problemesh.

Ndiqni pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco