Tragjike/ Endacaku ndërron jetë nga i ftohti në Tiranë

Tragjike/ Endacaku ndërron jetë nga i ftohti në Tiranë

16:36, 08/11/2019

Një person është gjendur i pajetë në orët e pasdites në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pranë Parkut të Autobusëve.

Nuk ka ende informacion të konfirmuara lidhur me rrethanat e ngjarjes, por sipas asaj që mëson Syri TV dhe Syri.net, viktima është një endacak që kalonte netët në një barakë pranë zonës ku u gjend i pajetë.

"Sinjalizimi është bërë nga qytetarët e më pas kanë mbërritur ambulanca dhe policia. Deri në këto momente këto janë burimet nga policia e Tiranës, ndërsa më vonë pritet edhe njoftimi zyrtar i uniformave blu", tha në një lidhje për Syri TV gazetari i kronikës Denis Tahiri.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco