‘Shoku i femijërisë e shiti te hasmi’, Nazlije Zefi për Syri Tv: Policia ka manipuluar provat

‘Shoku i femijërisë e shiti te hasmi’, Nazlije Zefi për Syri Tv: Policia ka manipuluar provat

15:07, 02/11/2019
A+ Aa A-

Në një intrevsitë për Syri Tv Nazlije Zefi, gruaja e Anton Zefit i cili u vra ne 2 tetor ne Mirdite per gjakmarrje është shprehur se ndjehet e pasigurtë.

Ajo u shpreh se ndihet e frikësuar për fëmijën e tyre të mitur dhe kërkon që ajo të largohet nga vendi.

Ajo ka akuzuar policinë për manipulim provash.

“Ditën ngjarjes e kam qenë me Antonin dhe e kane mërë ne telefon”.

I kanë thnë që te bente shoferin.

Ai ruhej për shkak të hasmërisë, tha gruaja e Zefit.

Ai nuk ka pasur asnjë konflikt me askënd tjetër përveç problemit e hasmërisë.

Dyshoj se është vrarë për gjakmarrje dhe besoj se ata kanë paguar për ta nxjerrë Antonin nga shtëpia.

Videoja e plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco