VIDEO/ Çfarë bëri, kë takoi Festim Lato ditën e fundit para vrasjes? Ja pamjet

VIDEO/ Çfarë bëri, kë takoi Festim Lato ditën e fundit para vrasjes? Ja pamjet

12:40, 17/10/2019

Në 19 korrik të këtij viti presidentii vetshpallur i Çamërisë Festim Lato u gjend pa shenja jete në Nijmegen të Holandës.

Së fundmi një emision investigatin në Holandë që kërkon informacione për autorët e ngjarjes së rëndë ka publikuar pamjet e fundit kur Lato ishte gjallë.

Më 15 korrik dhe dita e fundit kur Lato është parë i gjallë ka takuar në një restorant disa persona për punë.

Ai kishte veshur një kostum blu të errët ,këmishë të bardhë , këpucë kafe dhe kravatë.

‘Presidenti’ u pa për herë të fundit në Abcoude, në një restorant, ku u takua edhe me një person.

Pas takimit, ai shihet teksa hip në një makinë luksoze dhe nuk është parë më i gjallë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco