VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

18:17, 19/09/2019

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e asiston.

Siç shikohet edhe nga pamjet vajza i kërkon djalit të largohet por ai e godet me shpullë aq fort sa asaj i përplaset koka në mur.

Ndërkohë që vajza nis të qajë e dëshpëruar.         

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Don Boskos në Tiranë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Iliri21/09/2019 07:14

Ketyre fisderrave as burgu nuk ju ben pune. Keta duhen rrahur barbarisht dhe lakuriq ne mes te sheshit dhe pastaj ti lene te lidhur aty ne shesh qe tu bejne shurren ne koke populli.

Ridhjeresi19/09/2019 19:39

Taleban Blloku

Shto koment

Denonco