I kërkoi seks studentes për provimet, ndalohet pedagogu/ Ja emri

I kërkoi seks studentes për provimet, ndalohet pedagogu/ Ja emri

21:48, 17/09/2019

Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni ‘Stop’.

Pas daljes së videos, policia mësohet se e ka vënë në pranga pedagogun, Denis Himcci.

Arrestimi i tij është bërë mbrëmjen e sotme.

‘Stop’ dokumentoi me zë dhe figurë se si pedagogu Denis Himçi i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Jo vetëm lëndën e tij, por nëse vajza ishte e gatshme për atë që i kërkonte profesori, ai do t’ia zgjidhte të gjitha provimet, duke korruptuar edhe kolegët me njohje e dhurata.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco