Shqiptarit i bie proteza nga goja gjatë përleshjes, ja gjesti i tij që habiti të gjithë

Shqiptarit i bie proteza nga goja gjatë përleshjes, ja gjesti i tij që habiti të gjithë

20:35, 17/09/2019

Një ngjarje në dukje banale por që ka marrë vëmendjen e medieve ka ndodhur në Itali ku personazh komik është kthyer një shqiptar.

Rreth orës 20.00 të së hënës, një shqiptar 60 vjeçar është përplasur fizikisht me një italian 49 vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në një bar në Ansuiono da Forli. Gjatë përplasjes shqiptari ka kafshuar gishtin e italianit dhe në këtë moment i bie proteza nga goja.

Por më pas sikur të mos kishte ndodhur asgjë e merr nga toka dhe e fut në gojë

Gjithçka ndodhi para mbërritjes së makinës së policisë, e cila identifikoi dy burrat në konflikt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco