Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, të plagosur

Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, të plagosur

09:01, 12/06/2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Krujës.

Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave tip ‘Benz’.

Të plagosurit janë sjellë me urgjencë në Tiranë dhe ndodhen në spitalin e Traumës.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit në qendër të Krujës, ndërsa policia ka nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco