VIDEO/ Dalin pamjet e arrestimit të Gjergj Cukalit

VIDEO/ Dalin pamjet e arrestimit të Gjergj Cukalit

12:28, 31/05/2019

Këto janë pamjet e arrestimit të autorit të dyshuar të vrasjes së Arben Bilalit.

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Prokurorinë, kanë bërë zbardhjen dhe dokumentimin me prova ligjore të ngjarjes së ndodhur në datën 30 janar 2019, ku në rrugën ‘Isuf Banka’, në Tiranë, mbeti i vrarë 50-vjeçari Bilali.

Bazuar mbi provat e grumbulluara Policia e Tiranës organizoi operacionin duke e finalizuar me vënien në pranga të autorit të dyshuar Gjergj Cukali, 40 vjeç.

Me poshte keni pamjet e ndalimit e Gjergj Cukalit:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco