Prangosen dë të rinj shqiptarë, vidhnin rroba nëpër dyqane

Prangosen dë të rinj shqiptarë, vidhnin rroba nëpër dyqane

11:34, 15/04/2019

Policia italiane arrestoi një çift shqiptar nën akuzën e vjedhjeve te rrobave me vlerë afër 200 euro.

Të arrestuarit janë një djalë 20 vjeç dhe vajza 18 vjeçe. Rrobat e vjedhura janë gjetur në çantën e vajzës.

Të rinjtë u dërguan në mbajtje, në pritje të gjykimit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco