Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur zyrtari i lartë i Policisë së Shtetit

Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur zyrtari i lartë i Policisë së Shtetit

11:19, 09/03/2019

Është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur ZV. Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, z. Agim Hysi.

Hysi ndërroi jetë si pasojë e një ataku kardiak në moshën 61 vjeçare.

Lajmin e ka bërë publik vetë institucioni në faqen zyrtare në “Facebook”.

Shikoni postimin e plotë:

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco