FOTO/ Polici ngacmon seksualisht një 15 vjeçare, arrestohet

FOTO/ Polici ngacmon seksualisht një 15 vjeçare, arrestohet

13:23, 11/02/2019

Një tjetër skandal ka tronditur strukturat e Policisë së Shtetit.

Bëhet e ditur se një punonjës policie ka ngacmuar seksualisht një 15 vjeçare.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Polici quhet Berhan Bajrakurti, efektiv në zonën e Gruemiës në Malësi të Madhe. 

Arrestimi i tij është bërë pas publikimit të videos ku Bajrakurti shjihej duke kryer veprime të turpshme përmes celularit në drejtim të një të mitureje, të cilën e kishte ngacmuar dhe më herët.

Arrestimi u krye pas publikimit të videos në media.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco