E paprecedentë/ Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

E paprecedentë/ Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

13:59, 11/01/2019

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur.

Depoja e armëve në Pashaliman është grabitur.

Siç bëhet e ditur në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë natës dhe janë vjedhur 3 armë automatike.

Mësohet se janë shoqëruar pesë ushtarakë në lidhje me këtë grabitje të paprecedentë në historinë e ushtrisë shqiptare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t11/01/2019 16:44

kjo do te thote O DJEM RREMBENI ARMET se erdhi dita

Shto koment

Denonco