VIDEO/ Zjarr i madh në Bajram Currit, digjet kati i fundit i një pallati

VIDEO/ Zjarr i madh në Bajram Currit, digjet kati i fundit i një pallati

10:40, 07/12/2017

Një zjarr i madh ka rënë mëngjesin e sotëm në një pallat në qytetin e Bajram Currit. Siç raportojnë qytetarët në redaksinë e SYRI.net flakët kanë qenë të mëdha.

Fatmirësisht mësohet se nuk ka persona të dëmtuar, por edhe siç shikohet dëmet materiale janë të mëdha.

Zjarrfikësit kanë shkuar dhe kanë shuar zjarrin. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet në lidhje me zjarrin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment