'Je si dreq'/Komenti i ndjekësit nxit sherr mes Gracianos dhe Argjirës

'Je si dreq'/Komenti i ndjekësit nxit sherr mes Gracianos dhe Argjirës

10:11, 18/08/2022
A+ Aa A-

Balerini Graciano Tagani dhe moderatorja Argjira Spanca janë një ndër ciftet më të komentuar të showbizit. Ata janë mjaft të dashur për publikun ku herë pas here publikojnë foto mjaft të ëmbla me njëri tjetrin por edhe video “funny”.

Së fundmi, Gjira i është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj.

“Të kisha unë një nuse si ty”, i shkruan një ndjekës.

Image

Argjira publikon një video teksa flet, për të parë dhe reagimin e Gracianos

“E sheh që më shumë ma dinë vlerën të tjerët se sa ti?”- tha ajo

“S’të njohin të tjerët si je live prandaj. Live je si dreq, ta nxin shpirtin”- theksoi Graciano

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco