I dhanë fund lidhjes disa muaj pasi u bënë prindër, ish-partnerja e Jason Derulo zbulon se ai e tradhtoi disa herë

I dhanë fund lidhjes disa muaj pasi u bënë prindër, ish-partnerja e Jason Derulo zbulon se ai e tradhtoi disa herë

21:23, 01/07/2022
A+ Aa A-

Ish-e dashura e Jason Derulos, Jena Frumes, ka akuzuar këngëtarin se e ka tradhtuar vazhdimisht gjatë marrëdhënies së tyre.

Kur modelja, 28 vjeçe, postoi një selfie para pasqyrës me bikini në Instagram të enjten me një mbishkrim se “Ti je e bukur, ia vlen, je e pazëvendësueshme. Mos e harro.”, një komentues e sulmoi atë në seksionin e komenteve.

Image

“Ia vlen në çfarë mënyre? Ti nuk je e martuar, që do të thotë se fëmija yt është bastard dhe ti po luan rolin e k*rvës. Të gjithë e keni ngatërruar moralin.” -i shkroi ndjekësi.

Frumes shpejtoi t’i kundërpërgjigjej, duke shkruar se ndërsa ndarja e saj dhe Derulos në shtator 2021 ishte “fatkeqe”, ajo “nuk do ta quante veten “k*rvë”. “Ne dikur aspironim të martoheshim, por ndoshta është më mirë të jesh beqare sesa të jesh në një lidhje dhe vazhdimisht të mos respektohesh, të mashtrohesh. Apo është më mirë të qëndrosh i heshtur në mënyrë që njerëzit si ti ta miratojnë?”

Image

Ajo ndau një deklaratë më të gjatë në Instagram Story, duke u thënë 4.8 milionë ndjekësve të saj se “askush nuk do të jetë një nënë beqare”. Frumes, e cila ka një djal 1-vjeçar Jason Jr. me Derulon, shkroi: “Është dëshpërimi dhe dështimi më i madh për mua personalisht duke e ditur se jam vetëm në këtë kur doja dashurinë dhe doja martesën dhe një familje të lumtur. Por nëse gjërat tuaja të panegociueshme po testohen, nuk do të gjeni kurrë paqe në atë marrëdhënie. Unë nuk mund të jem e vetmja që punoj për ta bërë këtë. Nëse një burrë dëshiron një vajzë të ndryshme çdo javë mbi familjen e tij … Unë kurrë nuk do të jem në rregull të ndaj një të dashur që e dua me gjithë zemër!” Frumes vuri në dukje se ajo nuk “merr mbështetje për fëmijë” nga ish-i i saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco