Lajmi i fundit

Deklarata skandaloze/ Çuçi-britanikëve: Ndalojini shqiptarët, janë të zgjuar dhe e manipulojnë sistemin kudo

Will Smith shqetëson fansat me pamjen e tij: Çfarë i ka bërë fytyrës?

Will Smith shqetëson fansat me pamjen e tij: Çfarë i ka bërë fytyrës?

16:31, 19/11/2021
A+ Aa A-

Will Smith tronditi shikuesit e "The One Show" kur u shfaq në një intervistë për filmin e tij të ri "King Richard".

Shumë thanë se nuk e njihnin aktorin hollivudian, i cili iu bashkua programit "One" të BBC-së për të diskutuar mbi një film që përshkruan fëmijërinë e Venusit dhe Serena Williams.

53-vjeçari, i cili luan në një dramë të ardhshme si Richard Williams, babai dhe trajneri i yjeve të tenisit, u shfaq përmes një lidhjeje video me një kostum tweed përpara premierës së filmit sonte në MB.

"Ky është një film për familjen, për besimin. Është një film për ëndrrat e mëdha, duhet të jesh Grinch që të dalësh nga ky film dhe të mos frymëzohesh," tha ai.

Një shikues shkoi në Twitter dhe tha: "Will Smith duket ndryshe. Dhe nuk jam i sigurt pse."

Një tjetër shkroi se Will Smith nuk duket si Will Smith.

“Çfarë bëri Will Smith në fytyrën e tij?” thuhet në koment.

Richard Williams, i cili, pavarësisht se nuk kishte përvojë në këtë sport dhe burime shumë të kufizuara financiare, i çoi vajzat e tij drejt një suksesi të paparë në botën e tenisit.

Filmi biografik, i cili fillon të premten, zbulon racizmin, dhunën dhe vështirësitë që familja Williams duhej të kapërcente.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco