Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ Adi Krasta në 'A Show'

Vajza e Monica Bellucci-t rrëmben vëmendjen e të gjithëve në sfilatën e markës prestigjioze

Vajza e Monica Bellucci-t rrëmben vëmendjen e të gjithëve në sfilatën e markës prestigjioze

09:27, 01/10/2021
A+ Aa A-

Deva Cassel, vajza e Monica Bellucci-t ka trashëguar të gjithë bukurinë e nënës së saj duke tërhequr të gjithë vëmendjen në sfilatën e “Dior” gjatë Javës së Modës në Paris.

Në momentin që ajo parakaloi në tapetin e kuq, të gjithë sytë u përqendruan tek bukuroshja.

Ajo i ëhstë futur botës së modelingut që në moshën 16-vjeçare duke pozuar për marka të fahme si:”Dolce Gabbana” etj.

Deva është shaqur së fundmi në kopertinën e “Vogue Italia” ku ka marrë shkëlqimin e të gjithëve.

Madje ish-bashkëshorti i Monicës, njëherazi dhe babai i Devës e ka publikuar foton e tyre në rrjete sociale.

“Affaire de famille”, ka shkruar ai përkrah fotos, duke treguar dy femrat e rëndësishme të jetës së tij.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco