Edhe pse 55 vjeç aktorja nuk heq dorë nga të pozuarit me bikini

Edhe pse 55 vjeç aktorja nuk heq dorë nga të pozuarit me bikini

11:04, 28/11/2020
A+ Aa A-

Aktorja dhe biznesmenia 55 vjeçare britanike Liz Hurley,  që ka krijuar linën e saj të rrobave të banjës ‘Elizabeth Hurley Beach’ nuk humbet rastin të marrë vetë rolin e modeles ideale.

Në çdo rast ajo tregon format e saja me bikini.

Ditën e djeshme me rastin e të ‘Premtes së zezë’ Liz 'rekrutoj' dhe motrën e saj më të madhe.

Të dyja kanë publikuan foto në Instagram duke promovuar linjën e rrobave të banjës gjithashtu ajo shpjegon se kjo foto është bërë gjatë izolimit të kësaj vere.

ImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco