FOTO/ Puthjet më të diskutuara të kohëve të funditl, ja te gjitha prapaskenat...!

FOTO/ Puthjet më të diskutuara të kohëve të funditl, ja te gjitha prapaskenat...!

21:33, 24/02/2019

Ceremonitë e ndarjes së çmimeve kanë lënë në kujtesën gjithmonë puthje të mëdha. Disa, të vjedhura, disa me dëshirë. Madonna, Jennifer Lopez, Nicole Kidman, John Travolta ... Ne kujtojmë puthjet më të diskutueshme të viteve të fundit, shkruan Syri.net.

Image

Drake dhe Madonna

Madonna guxoi të puthte Drake gjatë një koncerti, por reagimi i këngëtarit la të kuptohet, se nuk i pëlqente shumë.

Image

John Travolta dhe Kirk Douglas

Aktori  i 'Grease' e befasoi Kirk Douglas në Festivalin e Filmit në Santa Barbara.

Image

Madonna, Britney Spears dhe Christina Aguilera

Madonna puthi Britney në një nga shfaqjet më të komentuara të çmimeve MTV.

Image

Madonna, Britney Spears dhe Christina Aguilera

Pas puthjes me Britney-n, mbretëresha popit bëri të njëjtën gjë me Christina Aguilera.

Image

Drew Barrymore dhe Liv Tyler

Dy aktoret ishin protagoniste të një nga momentet më të mira të tapetit të kuq të Oscar-ëve të vitit 1999.

Image

Halle Berry dhe Adrien Brody

Një nga momentet më të mëdha në historinë e Oskarëve ka ndodhur, kur aktori e befasoi Halle Berry me një puthje filmike pas dorëzimit të statujës së aktorit më të mirë për filmin 'The Pianist'.

Image

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony

Pas puthjes së famshme midis dy këngëtarëve, të cilët kishin qenë një çift, Marc Anthony u nda nga gruaja e tij, Shannon de Lima. Edhe pse modelja pranoi një vit më vonë, se nuk ishte për puthjen.

Image

Javier Bardem dhe Josh Brolin

Puthja midis dy aktorëve të 'It's Not Country for Men Older' nuk u transmetua në Oscar 2011, por fotografët ishin atje për ta kapur atë.

Image

Deborah Ombres dhe Daisy Fuentes

Deborah Ombres dhe Daisy Fuentes gjatë Çmimeve MTV në 2003.

Image

Sacha Baron Cohen dhe Will Ferrell

Puthje spektakolare me aktorë në Çmimet MTV.

Image

Rihanna

Puthja e këngëtarit me mbesën e tij shkaktoi një breshëri kritike ndaj saj në rrjetet sociale.

Image

Nicole Kidman dhe Naomi Watts

Duke u shfaqur në çmimet Crystal dhe Lucy, të dy aktoret nuk ngurruan të japin një puthje të pasionante në gala.

Image

Angelina Jolie dhe Peta Wilson

Puthja e madhe midis dy aktoreve erdhi në festimin e Çmimeve CableACE në vitit 1997.

Image

Paris Hilton dhe Carmen Electra

Paris Hilton dëshironte të shoqërojë me një puthje dhënien nga ana e saj të një çmimi MTV për Carmen Electra.

Image

Rihanna dhe Britney Spears

Televizioni censuroi momentin e puthjes midis këngëtarëve në garën e Çmimeve MTV. / SYRI.net /

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco