FOTO/ Puna e vështirë e grimieres së Wanda Nara, ia lyen me krem edhe fundshpinën

FOTO/ Puna e vështirë e grimieres së Wanda Nara, ia lyen me krem edhe fundshpinën

22:39, 17/01/2019

Gruaja e futbollistit Mauro Icardit, menaxhere, nënë, ikonë-seksi, bionde dhe “bombastike” për të lënë pa frymë, miliona ndjekës në rrjetet sociale. Wanda Nara godet sërish. Pasi ka postuar një mesazh enigmatik ku shkruan, “duke pritur atë që nuk do të mbërrijë kurrë”, që tingëllon çuditshëm në mendjen e interistave, publikon një video në prapaskenë, ku grimierja e saj i hedh krem në fundshpinë. E kotë të thuhet se fansat nuk kanë mbetur pa frymë…

“Kjo nuk është dhunë, është mënyra jote për të më dhënë dashuri”, – shkruan ajo, duke iu referuar “make up & hair artist”-it të saj.

Në video, shfaqet Wanda para pasqyrës, e cila xhiron një video, ndërsa grimieri “e shpëlan” në funshpinë me një krem para një shërbimi fotografik me “body”. “Like”-et janë më shumë se 300 mijë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco