Dalin pamjet e klipit të Xhensilës dhe Majk

Dalin pamjet e klipit të Xhensilës dhe Majk

15:44, 08/06/2023

Xhensila Myrtezaj dhe Majk janë gati për projektin e ri. 

Kështu ka njoftuar vet Xhensila me anë të disa fotografive të postuara në Instagram, ku siç shihet janë në xhirime të klipit.

“Ti fala” mban titullin kënga e cila pritet të lansohet së shpejti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco