Debate në ‘BBV3’/ Juli-Romeos: Nuk merrem me viktimat e telenovelave

Debate në ‘BBV3’/ Juli-Romeos: Nuk merrem me viktimat e telenovelave

10:08, 25/04/2024

Orët e para të mëngjesit, disa prej banorëve ishin mbledhur në ambientet e jashtme të shtëpisë. Në mesin e tyre ishte dhe çifti Heidi-Romeo, teksa i ishin bashkuar banorëve të tjerë dhe kishin dalë prej suitës.

Mirëpo gjatë qëndrimit aty, Romeo është përplasur me Julin duke zhvilluar debate me tonë të lartë me njëri-tjetrin.

Juli shprehet se Romeo sillet si një viktimë, si një gjynafqar dhe shprehet se nuk ka nevojë të merret me viktimat e telenovelave siç është ai.

“Unë s’kam nevojë të merrem me viktimat e telenovelave siç je ti. Fillove telenovelën tjetër dhe fillove viktimizimin prap. Kjo ishte telenovela, ishte shfrytëzimi i situatës tënde. Shko bëj si gjynah atje edhe hec. Nuk ke faj ti, kanë këta që të vijnë mbrapa.”- është shprehur Juli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco