Pas Luizit, edhe Stresi e Noizy bëhën pjesë e 'Portokallisë'

Pas Luizit, edhe Stresi e Noizy bëhën pjesë e 'Portokallisë'

12:44, 29/05/2023

Pas Luiz Ejllit edhe dy rep-artistët shqiptarë Noizy e Stresi janë bërë pjesë e showit shqiptar Portokalli.

Këta të dy kanë qenë pjesë e një skene humori së bashku me një nga aktorët e Portokallisë.

Theksojmë se disa javë më parë, Noizy dhe Stresi publikuan këngën e tyre të përbashkët pas shumë viteve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco