Luizi bisedon me Visin: Nuk e di si më sheh Kiara nga jashtë – Reagon moderatorja

Luizi bisedon me Visin: Nuk e di si më sheh Kiara nga jashtë – Reagon moderatorja

15:04, 28/03/2023

Është një nga këngëtarët më të përfolur të momentit në botën e showbizz-it, Luiz Ejlli është banori më pretendent për të fituar çmimin e madh në shtëpinë e “Big Brother Vip”.

Nga largimi i moderatores Kiara Tito, këngëtari është parë i mërzitur e së fundmi ka bërë dhe një bisedë me Visin duke u shprehur se do të dëshironte ta dinte si e sheh Kiara tani nga jashtë.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i moderatores duke e quajtur ‘luan’ këngëtarin.

“Zgjohem dhe fle përballë teje. 24\24 vetëm me ty! Vazhdo përpara Luani im!”, ka shkruar ajo.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco