Reperja amerikane i nënshtrohet operacionit, zvogëlon gjoksin

Reperja amerikane i nënshtrohet operacionit, zvogëlon gjoksin

14:38, 22/03/2023

Reperja amerikane, Doja Cat, ka dhënë një lajm të papritur.

Për fansat e saj ka zbuluar që i është nënshtruar një operacioni për zvogëlimin e gjoksit si dhe për të hequr yndyrën në trup.

'Po shërohem shumë shpejt': Doja Cat u ka konfirmuar fansave se së fundmi i është nënshtruar një operacioni për zvogëlimin e gjoksit dhe liposuksion

27 vjeçarja lajmin e dha në Twitter, duke zbuluar madhësinë e re të sytjenave.

Artistja më pas shpjegoi se do të qëndroj 4 ditë në rikuperim dhe tani ndihet më mirë.

Rimëkëmbja: Të hënën, këngëtarja, 27 vjeç, shkoi në Twitter për të ndarë lajmin, duke zbuluar madhësinë e saj të re të sytjenave dhe duke përditësuar fansat për rimëkëmbjen e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco