‘Ka ardhur të na godasë..’- Armaldo paralajmëron Luizin për Bled Manen

‘Ka ardhur të na godasë..’- Armaldo paralajmëron Luizin për Bled Manen

17:35, 08/02/2023

Mbrëmjen e djeshme në Big Brother Vip Albania, kanë hyrë 3 banorë të rinj, Keisi vajza e Sabianit, Tan Brahimaj aktori i humorit dhe gazetari Bled Mane.

Ndër ta ishte dhe gazetari Bled Mane. Në klipin e tij prezantues, Mane tha se nuk do të ketë kompromise në lidhje me injorancën dhe nivelin e ulët të arsimit, pasi këto dy fusha e shqetësojnë.

Pas përfundimit të spektaklit, banorët fillojnë të komentojnë  banorët e rinj. Një moment duket se Armaldo e parlajmëroi Luizin të ketë kujdes nga gazetari.

Armaldo: Ky vëlla ka ardh me qëllim të qartë.

Luizi: Pse?

Armaldo: Me të godit ty.

Luizi: Nuk e ka atë shans mor burrë, nuk ja jaop këtë shans pavarësisht çfarë ka parë në televizor.

Armaldo: Ti do të rrish ta studiosh, ta shikosh  me qetësi.

Luizi: Unë nuk e njoh.

Armaldo: Sepse po i dhe rëndësi ti del në Prime, ai këtë do, ti japësh rëndësi që të dalë në Prime.  Ma bërë ti mua me dorë kështu, thashë po iki pak në tualet, mbyllet diskutimi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco