Dafina vjen me ‘Za’

Dafina vjen me ‘Za’

16:53, 25/11/2022

Këngëtarja Dafina Dauti është shumë aktive me projekte muzikore.

Ajo së fundmi ka ardhur edhe me një këngë të re, shkruan Syri Kosova.

Në Youtube, këngëtarja ka lansuar projektin e titulluar ‘Za’.

Teksti dhe muzika janë bërë nga Besim Bunjaku, kurse, orkestrimi nga Ermal Krasniqi.

‘Za’ është pjesë e xhirimeve të festave të fundvitit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco