Qe çfarë edukate ia ka dhënë Loredana vajzës së saj

Qe çfarë edukate ia ka dhënë Loredana vajzës së saj

09:37, 27/09/2022

Loredana Zefi është një nga emrat më të përfolur të skenës.

Krahas saj, një pjesë të famës e gëzon edhe vajza e saj dhe reperit Mozzik, Hana, shkruan Syri Kosova.

Një video që e ka hedhur në Tik Tok, shihet edukata që ia ka dhënë Loredana vajzës së saj.

Në  një moment, Hana shihet duke ngritur gishtin e mesëm, një gjest aspak të hijshëm.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco