Kourtney Kardashian fansja numër një e Travis Barker, shoqëron partnerin në turneun e tij

Kourtney Kardashian fansja numër një e Travis Barker, shoqëron partnerin në turneun e tij

15:14, 15/08/2022

Kourtney Kardashian iu bashkua partnerit të saj Travis Barker në turneun e tij ‘Mainstream Sellout’ bashkë me Machine Gun Kelly.

Image

Kourtney dhe Barker kurorëzuan dashurinë e tyre në Itali majin e kaluar. Tani ata po shijojnë jetën e tyre si çift.

Ylli i “KUWTK” postoi disa foto në Instagram ku ndau për ndjekësit pak nga ‘intimiteti’ që Travis dhe ajo jetuan para dhe gjatë koncertit.

Image

Kourtney shihej e ulur sipër bateristit duke dhuruar puthje pasionante apo prapa skenës së koncertit duke i kapur duart njëri-tjetrit. Ajo vendosi krahas imazheve mbishkrimin: “gruaja e turneut”.  Ylli padyshim është fansja numër një e partnerit të saj.

Image

Travis Barker iu bashkua Machine Gun Kelly në bateri pas një krize shëndetësore që pësoi muaj më parë.

“Kundër urdhrave të mjekut të tij dhe me gishtin e madh të thyer, e binda @travisbarker të bashkohet me ne për dy ditët e fundit,” tha Machine Gun Kelly në llogarinë e tij në Instagram.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco