Si po e përjeton Pete Davidson ndarjen nga Kim?

Si po e përjeton Pete Davidson ndarjen nga Kim?

17:18, 10/08/2022

Kim Kardashian dhe Pete Davidson tashmë janë ndarë. Së fundmi, disa foto të Pete janë publikuar kudo, ku ai shihet mjaft i dëshpëruar.

Humoristi i njohur është parë së fundmi në një dyqan “Target” në Cairns Central Mall në Cairns, Australi.

Ai u fotografua pasi doli nga hoteli.

Ai u pa në një gjëndje jo të mirë dhe Pete kishte vendosur syze dielli.

Image

Image

“Ndarja e tyre ishte krejtësisht miqësore. Ata kaluan shumë mirë gjatë kohës që zgjati, por distanca të gjata dhe prioritetet e ndryshme panë që ajo të mbaronte”, thekson një burim “Daily Mail”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco