Donaldi ironizon Ilirin, përmendet edhe emri i Adelina Berishës

Donaldi ironizon Ilirin, përmendet edhe emri i Adelina Berishës

14:11, 02/07/2022

Ndonëse “Big Brother VIP” ka përfunduar prej disa muajsh, Donaldi dhe Iliri nuk i kanë kursyer thumbat ndaj njëri-tjetrit. Pasi Iliri zbuloi publikisht se kishte refuzuar ftesën për të marrë pjesë në emisionin e tij, Donaldi ka shfrytëzuar këngën e re të Sabianit për të ironizuar balerinin.

“E ka bërë për mua këtë”, ka shkruar Donaldi krahas postimit për këngën e re të Sabianit, në bashkëpunim me Adelina Berishën. Kjo fjali është përdorur nga Iliri gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së famshme pasi dëgjoi këngën e re të Sabianit.

Kujtojmë që Iliri dhe Sabiani kanë prishur raportin vëllazëror që thoshin se kishin me njëri-tjetrin. Madje, ky i fundit nuk mori pjesë në dasmën që organizoi pak javë më parë balerini.

Iliri prishi miqësinë dhe vëllazërinë me Sabianin dhe

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco